3 dni MEGA NISKICH CEN w Lidzbarku!

W JAWIE stawiamy na najlepszą obsługę i najniższe ceny! Zapraszamy Was na 3 dni MEGA NISKICH CEN w Lidzbarku! Przyjdź i skorzystaj z jednej z wielu promocji!

W dniach 18-20 lipca przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe produkty w mega niskich cenach. Przyjdź do drogerii JAWA na pl. Nowy Rynek 20 i skorzystaj z MEGA okazji!

Oprócz zakupu produktów w świetnych cenach, odwiedziny drogerii JAWA w Lidzbarku to także świetna okazja do skorzystania z porad Ekspertek Piękna! Zastanawiasz się jak dobrać idealny podkład do cery? Który szampon i odżywka rozwiążą Twoje problemy z włosami? A może nie wiesz, który krem do twarzy zregeneruje cerę po całym dniu? Nasz personel służy pomocą, wysłucha, doradzi i pomoże wybrać produkt szyty na miarę!

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE możesz wybierać spośród obszernej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie!

Czekamy na Ciebie już 18-20 lipca! Do zobaczenia w JAWIE!

Ekspertki Piękna Lidzbark