3 urodziny drogerii JAWA w Bydgoszczy!

W dniach 26-27 lipca świętujemy 3 urodziny JAWY w Bydgoszczy! Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji. Zapraszamy do naszej drogerii przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33!

Urodziny drogerii to dokonała okazja do zakupów! W dniach 26-27 lipca dla naszych klientek przygotowaliśmy dodatkowe promocje, gratisy do każdych zakupów oraz konkurs z nagrodami. Nie zapomnieliśmy o dodatkowych atrakcjach. Każda z klientek będzie miała możliwość skorzystać z zabiegu parafiny na dłonie oraz wykonać makijaż.

3 urodziny w drogerii JAWA w Bydgoszczy to także świetna okazja do skorzystania z porad Ekspertek Piękna! Zastanawiasz się jak dobrać idealny podkład do cery? Który szampon i odżywka rozwiążą Twoje problemy z włosami? A może nie wiesz, który krem do twarzy zregeneruje cerę po całym dniu? Nasz personel służy pomocą, wysłucha, doradzi i pomoże wybrać produkt szyty na miarę!

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE możesz wybierać spośród obszernej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie!

Czekamy na Ciebie już 26-27 lipca! Do zobaczenia w JAWIE!

Ekspertki Piękna Bydgoszcz