Drogeria JAWA wita piękną Gdynię!

17 kwietnia 2019 roku Drogeria Jawa przywita mieszkanki Gdyni, a już dziś zapraszamy na wielkie otwarcie drogerii w Pasażu Handlowym CH BOSMAN przy ul. Bosmańskiej 45, już od godziny 8:30!

Mieszkanki Gdyni zapraszamy na wyjątkowy dzień – święto piękna w Drogerii Jawa. W tym dniu dokonacie atrakcyjnych zakupów w ekstremalnie niskich cenach. Nasze Ekspertki Piękna, wykonywać będą pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu oraz parafiny na dłonie! To doskonała okazja do poznania unikalnego konceptu Drogerii JAWA. Czekają na Was konkursy, promocje gratisy i nasza wiosenna odnowa Waszych dłoni i paznokci.

Już od 8:30 czekamy na Państwa z wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami i konkursami oraz wieloma urodowymi niespodziankami.

Dla mieszkańców Gdyni przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, która potrwa od 17go do 29 kwietnia! – spektakularnie atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 56 sklepów w całej Polsce.
Ten wyjątkowo przyjazny koncept drogeryjny posiada w swoim asortymencie polskie i zagraniczne marki kosmetyczno -chemiczne.

Na naszych półkach znajdziecie tak popularne teraz maski koreańskie, produkty naturalne, bogatą ofertę szaf makijażowych oraz pielęgnację białą i  wachlarz produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.  Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Już dziś zaplanuj swoją wizytę w Jawie!  17 kwietnia nie może Ciebie zabraknąć!

Czekamy właśnie na Ciebie! – Ekspertki Piękna Gdynia