DROGERIA JAWA ZMIENIA SIĘ!

2018 to siódmy rok działalności Drogerii Jawa w Polsce. Przez ten czas zapisaliśmy się w świadomości tysięcy zadowolonych Klientek, a nasze czerwone drogerie na stałe wpisały się w krajobraz wielu polskich miast i miasteczek. Siódmy jubileusz spółki to najlepszy moment na odświeżenie wizerunku marki.

Już od października bieżącego roku, Jawa rozpoczyna kolejny rozdział rozwoju biznesu z nowym logo. Zmieniamy dla Was nasze drogerie, by zakupy stały się jeszcze bardziej przyjemne i proste. Symbolem naszej metamorfozy jest kwiat lotosu od tysiącleci symbolizujący odrodzenie, czystość, piękno i młodość. Właśnie takie będą nowe Drogerie Jawa. Dokładnie tak jak nasze Klientki, Polki, które dzięki naszym kosmetykom każdego dnia, razem z nami odkrywają nową definicję piękna.

Poznajcie nową odsłonę Drogerii Jawa! Obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych i codziennie przekonujcie się, jak Jawa rozkwita.

W październiku otwieramy pierwszy w nowej odsłonie sklep w Warszawie. Zapraszamy gorąco na otwarcie już 19 października!