ECOCERA – naturalna marka makijażowa w JAWIE

Zwracasz uwagę na składy produktów? Cenisz kosmetyki naturalne tworzone z myślą o środowisku? Zależy Ci na ograniczeniu konserwantów? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś „TAK” mamy dla Ciebie idealne produkty do makijażu! Poznaj markę Ecocera dostępną w drogeriach JAWA.

Marka Ecocera została stworzona z myślą o bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji skóry z wykorzystaniem naturalnych, pozyskiwanych z przyrody surowców kosmetycznych. Celem jest tworzenie gotowych produktów pamiętając o tym jak chłonna jest nasza skóra. Dlatego ilość kosmetycznych wypełniaczy została w tym przypadku ograniczona do minimum. Marka Ecocera w składach swoich produktów unika składników syntetycznych, które nie tylko pozbawione są wartości pielęgnacyjnych, ale wręcz bywają szkodliwe dla zdrowia.

Na stronie producenta możemy przeczytać: „Naszym celem jest tworzenie wyłącznie naturalnych i skutecznych kosmetyków, które w bezpieczny sposób wspierają kondycję i wygląd skóry. Projektując nasze kosmetyki dążymy do uzyskania jak najwyższej zawartości składników o ukierunkowanym i sprawdzonym działaniu. Najlepszym ich źródłem jest i zawsze była natura. Sięgamy więc do wielowiekowych tradycji z różnych zakątków świata oraz po sprawdzone receptury, powstałe dzięki bogactwu otaczającej nas przyrody.”

Dowiedz się więcej o substancjach aktywnych zawartych w kosmetykach naturalnych: https://ecocera.pl/kosmetyka-naturalna/