JAK CHRONIĆ DŁONIE JESIENNĄ PORĄ?

 

W poprzednim artykule poruszyliśmy temat o ochronie naszej cery i ust. A co z naszymi dłońmi? One również są narażone na uszkodzenia przez warunki atmosferyczne. By chronić dłonie przed suchą i szorstką skórą polecamy  GARNIER HAND Intensywna Pielęgnacja. To absolutny MUST HAVE każdej kobiety. Krem ten regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera on alantoinę, która ma właściwości regenerujące oraz glicerynę, która pełni rolę ochrony.

Podczas jesieni zalecane jest byśmy wykonywały od 1 do 2 razy w tygodniu zabieg złuszczający. Jednak trzeba pamiętać, aby przy delikatnej skórze nie stosować zbyt dużo peelingów ziarnistych. Z gamy produktów dostępnych w naszych Drogeriach polecamy MARION PEELING DO TWARZY Z AKTYWNYM WĘGLEM. To drobnoziarnisty peeling, który delikatnie złuszcza martwy naskórek i sprawia, że skóra jest doskonale oczyszczona i zdrowa. Peeling zawiera bogatą w mikroelementy białą glinkę Kaolin, która odżywia i regeneruje naszą cerę.

Pielęgnacja ludzkiej skóry jesienią to duże wyzwanie dla kosmetologów, którzy wyciskają z siebie siódme poty, aby stworzyć idealną formułę, która spełni dwa podstawowe warunki – REGENERACJA i ODŻYWIANIE skóry po lecie oraz przygotowanie jej do zimy.
Wykorzystajmy to, gdyż te produkty mamy na wyciągnięcie ręki – tylko trzeba chcieć.