JAWA w Otwocku!

18 października na mapie Otwocka pojawiła się nowa drogeria JAWA! WIELKIE OTWARCIE drogerii zlokalizowanej przy ul. Warsztatowej 23 lok. 3 przyciągnęło klientki poszukujące promocji cenowych oraz ceniące doskonałą jakość obsługi.

W JAWIE stawiamy przede wszystkim na dostarczenie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Klientki JAWY mogą liczyć na okazje specjalne oraz comiesięczne akcje promocyjne, o których informujemy w gazetkach promocyjnych, na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji BLIX.

Każda posiadaczka smartphone może również dołączyć do klubu MOJA JAWA. Wystarczy zainstalować aplikację w swoim telefonie i korzystać ze specjalnych zniżek i wykorzystywać jeszcze więcej okazji do tańszych zakupów!

Drogeria JAWA w Otwocku to prawdziwa strefa piękna! Personel drogerii, czyli Ekspertki Piękna JAWY, przede wszystkim służą pomocą przy półce oraz ułatwiają klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom. Zastanawiasz się jak dobrać idealny podkład do swojej cery? Który szampon i odżywka rozwiążą Twoje problemy z włosami? Ekspertki Piękna JAWY wysłuchają, doradzą i pomogą wybrać produkt szyty na miarę!

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE możesz wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie!

Czekamy na Ciebie w Otwocku przy ul. Warsztatowej 23 lok. 3.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 18:00
Niedziela: 9:00 – 17:00

Do zobaczenia w JAWIE!

Ekspertki Piękna Otwock