JAWA wita piękny Kłobuck!

Już 14 sierpnia na mapie Kłobucka pojawi się nowa drogeria JAWA! Zapraszamy na WIELKIE OTWARCIE drogerii na ul. Wieluńskiej 31B. Startujemy już od godz. 8:30!

Kłobuck jest kolejnym miastem, które w najbliższych dniach powita drogerie JAWA! To już 61 drogeria naszej sieci! Stawiamy przede wszystkim na dostarczanie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Tych ostatnich nie zabraknie przy okazji WIELKIEGO OTWARCIA – specjalne rabaty i dodatkowe promocje będą trwały aż do 20 sierpnia!

14 sierpnia punktualnie od godz. 8:30 na mieszkanki Kłobucka będą czekały Ekspertki Piękna JAWY – personel drogerii, którego zadaniem jest przede wszystkim ułatwić klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom. Zastanawiasz się jak dobrać idealny podkład do cery? Który szampon i odżywka rozwiążą Twoje problemy z włosami? Ekspertki Piękna JAWY wysłuchają, doradzą i pomogą wybrać produkt szyty na miarę!

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE możesz wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie!

WIELKIE OTWARCIE to święto prawdziwego piękna! W tym dniu nasze Ekspertki Piękna nie tylko udzielą porad makijażowych, ale klientki mogą liczyć również na mega promocje i rabaty! Wszystkie klientki, które odwiedzą nas 14.08. otrzymają również prezent – gratisy rozdajemy do każdych zakupów! Nie zabraknie też konkursu z nagrodami i innych atrakcji!

Czekamy na Ciebie 14 sierpnia od 8:30! Do zobaczenia w JAWIE!

Ekspertki Piękna Kłobuck