Klientki Jawy: NATURALNE piękno

Jak podkreślić naturalne piękno, by ciepło, spokój i wewnętrzna harmonia zyskały wyjątkową oprawę? To wyzwanie, przed którym stanęły ekspertki, zajmujące się metamorfozą Pani Ani – laureatki drugiej edycji konkursu BEAUTY DAY BY JAWA. Drogowskazem dla stylistek i autorki zdjęć stały się siła i dobra energia Ani oraz jej otwartość i łagodność. Prawdziwe wewnętrzne piękno, które wystarczyło tylko podkreślić przemyślanymi stylizacjami, lekkim makijażem i odświeżoną fryzurą. Efekt –niezapomniana sesja i niezwykły dzień, nie tylko dla naszej bohaterki, ale i jej przyjaciółki Katarzyny. Same zobaczcie!

Przemianę Ani i Katarzyny wspierał zespół ekspertów – Sylwia Habdas z Pracowni Fryzur, makijażystka Marta Gąska, stylistka Arnika Koperska. Razem z redaktor naczelną Piękno by JAWA Edytą Kresińską zadbali nie tylko o wygląd, ale też o dobre samopoczucie uczestniczek.

Metamorfozę wyglądu poprzedziły rozmowy o codzienności, rodzinie, planach i marzeniach. Obie Panie chętnie opowiadały również o ulubionych kosmetykach czy rytuałach pielęgnacyjnych. Nie zabrakło też porad ekspertów, jak podkreślić atuty urody, jakie kolory wybierać i po jakie ubrania sięgać.

 

Nasza stylistka fryzur zaproponowała Kasi nowoczesną i bardzo kobiecą fryzurę, a specjalistka od makijażu postawiła na atuty bohaterki i podkreśliła jej duże oczy oraz pełne usta. wykonała subtelny, naturalny makijaż. Obie stylistki pokazały także jak na co dzień dbać piękny i promienny wygląd.

Wszelkie modowe wątpliwości naszych bohaterek pomogła rozwiać Arnika Koperska, która przygotowała Kasi i Ani po trzy supermodne stylizacje.