NIEZWYKŁA MOC MASECZEK

Regularna pielęgnacja cery, staranny demakijaż i odpowiednio dobrany krem potrafią zdziałać cuda. To dzięki nim cera ma promienny wygląd i jest świetnie przygotowana pod makijaż. Czy to wszystko? Polecamy Waszej uwadze kosmetyk do „do zadań specjalnych”, a mowa tu o maseczkach do twarzy, które są doskonałym uzupełnieniem codziennych rytuałów!

 

Maseczki do twarzy nie są jeszcze do końca doceniane przez polskie konsumentki, a warto mieć je zawsze pod ręką i używać w tygodniowym harmonogramie pielęgnacyjnym. Maseczka odpowiednio dobrana do rodzaju skóry poradzi sobie w krótkim czasie z problemami, a efekt będzie natychmiastowy. Dzieje się tak, bo maski są bogatsze od kremów, działają szybciej i przynoszą spektakularne rezultaty!

Dowiedz się jak stosować maseczki!

  1. Po część maseczek możesz sięgać nawet codziennie, do tej grupy należą maski odżywcze i nawilżające. Te o działaniu oczyszczającym lub ściągającym stosuj 2-3 razy w tygodniu
  2. Maseczka dokładnie odżywi twarz! Dzięki skoncentrowanym składnikom maseczka wnika w głębsze warstwy skór, przez co lepiej oczyszcza cerę. Maski oczyszczające stosuj kilka razy w tygodniu jako element rytuału oczyszczania twarzy.
  3. Stosuj maski regularnie! Maseczki zazwyczaj dają natychmiastowy, widoczny efekt, ale jest on krótkotrwały. Jeśli chcesz poprawić kondycję swojej cery nie zapominaj o regularnym stosowaniu tego rodzaju pielęgnacji.
  4. Dobierz maseczkę odpowiednią do swojego rodzaju cery. Maseczki nawilżające pokocha każda cera, natomiast do skóry tłustej i mieszanej stosuj maseczki oczyszczające. Maseczki kojące przeznaczone są dla skóry wrażliwej, a liftingujące do skóry dojrzałej. Planujesz wielkie wyjście – postaw na maskę rozświetlającą / koktajlową, która doda skórze blasku
  5. Zrelaksuj się! Nakładanie maseczki potraktuj jak chwilę tylko dla siebie.