OTWARCIE DROGERII JAWA W GOSTYNINIE!

5 kwietnia 2019 roku nastąpi wielkie otwarcie Drogerii Jawa w Gostyninie przy Al. Popiełuszki 7.

Wszystkich mieszkańców Gostynina i okolic serdecznie zapraszamy na wyjątkowy dzień – święto piękna w Drogerii Jawa. W tym dniu oczekiwać na Państwa będą nasze Ekspertki Piękna, które wykonają pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w tej dziedzinie. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego make upu! Ekspertki przeprowadzać będą również zabiegi parafinowe na dłonie. To doskonała okazja do odnowy wiosennej Waszych dłoni i paznokci.

Już od 8:30 czekamy na Państwa z wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami i konkursami oraz wieloma urodowymi niespodziankami.

Dla mieszkańców Gostynina przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, która potrwa od 5go do 17 kwietnia! – spektakularnie atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 55 sklepów w całej Polsce. Ten wyjątkowo przyjazny koncept drogeryjny posiada w swoim asortymencie polskie i zagraniczne marki kosmetyczno-chemiczne.

Na naszych półkach znajdziecie tak popularne teraz maski koreańskie, produkty naturalne, bogatą ofertę szaf makijażowych oraz pielęgnację białą i  wachlarz produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.  Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Już dziś zaplanuj swoją wizytę w Jawie!  5 kwietnia nie może Ciebie zabraknąć!

Czekamy właśnie na Ciebie! – Ekspertki Piękna Gostynin