PĘDZLE SILVER CHARM – MAKIJAŻ W STYLU GLAMOUR

Coraz częściej dbamy o perfekcyjny wygląd stawiając na profesjonalną pielęgnację i makijaż. Przedstawiamy produkty marki SILVER CHARM – profesjonalne pędzle do makijażu, które do 4 września możesz kupić w specjalnych cenach!

SILVER CHARM to kolekcja pędzli do makijażu twarzy i oczu, stanowi połączenie wyjątkwo delikatnego dla skóry syntetycznego włosia i wygodnych rączek w metalicznych odcieniach różu, błękitu i srebra. Dzięki nim wyczarujesz perfekcyjne makijaże zarówno w dziennym, jak i wieczorowym wydaniu.

PĘDZEL DO CIENI (do blendowania)

Półokrągły, spłaszczony pędzelek do blendowania cieni na powiece i optycznego zagęszczania rzęs na górnej i dolnej linii wodnej. Delikatne, syntetyczne włosie ułatwia stopniowanie efektu krycia cieniami i precyzyjne łączenie kolorów na powiece. Specjalny kształt ułatwia uzyskanie efektu smokey eye. Dla efektu smokey eye podkreśl górną i dolną linię rzęs konturówką i delikatnie rozblenduj ją pośrednim cieniem.

PĘDZEL DO OCZU I BRWI

Jego włosie przycięte jest pod idealnym kątem, zapewniając precyzję w modelowaniu oka i brwi. Gęsty, precyzyjnie ścięty pędzelek umożliwia kreślenie zarówno ostrych, geometrycznych linii żelowymi lub płynnymi kosmetykami oraz miękkich kresek cieniem, optycznego zagęszczania rzęs na górnej i dolnej linii wodnej oraz brwi. Dla naturalnego efektu zagęszczenia rzęs delikatnie rozblenduj konturówkę pośrednim cieniem.

PĘDZEL DO CIENI KLASYCZNY

Płaski pędzelek o owalnym kształcie do aplikacji bazowego cienia na całą powiekę oraz blendowania cieni w jej załamaniu, zapewniając w łatwy sposób doskonały efekt. Delikatne, syntetyczne włosie równomiernie i jednolicie rozprowadza i cieniuje kosmetyki o kremowych, prasowanych i sypkich formułach. Dla efektu smokey eye nałóż bazowy cień na całą powiekę, kulkowym pędzlem aplikuj najjaśniejszy cień i podkreśl nim wewnętrzny kącik a pośrednim kolorem połącz nałożone odcienie i rozblenduj okrężnymi ruchami.

PĘDZEL DO CIENI KULKOWY (do blendowania)

Okrągły, kulkowy pędzelek do aplikacji pośredniego cienia w załamaniu powieki i blendowania z cieniem bazowym. Połączenie elastycznego, syntetycznego włosia i specjalnego kształtu pozwala stworzyć jednolite przejście pomiędzy kolorami cieni o kremowej, prasowanej i sypkiej formule. Dla efektu smoky eye nałóż bazowy cień na całą powiekę, kulkowym pędzlem aplikuj najjaśniejszy cień i podkreśl nim wewnętrzny kącik a pośrednim kolorem połącz nałożone odcienie i rozblenduj okrężnymi ruchami.

PĘDZEL DO PUDRU

Gęsty, puszysty pędzel z delikatnego, syntetycznego włosia do aplikacji prasowanych i sypkich pudrów oraz podkładów mineralnych. Dzięki doskonale okrągłej główce, rozprowadza i rozciera kosmetyki, równomiernie i jednolicie na całej twarzy. Aby uzyskać perfekcyjny efekt, puder aplikuj delikatnymi ruchami i rozcieraj subtelnie.

PĘDZEL DO RÓŻU

Puszysty, ścięty pędzel z delikatnego, syntetycznego włosia do aplikacji prasowanych lub sypkich róży na policzkach. Dla perfekcyjnego efektu zdrowego rumieńca róż aplikuj delikatnymi ruchami i rozcieraj subtelnie stopniując krycie. Aby idealnie wymodelować owal twarzy wybierz ulubiony odcień rózu i zastosuj draping.

PĘDZEL DO KONTUROWANIA

Gęsty i puszysty pędzel do konturowania idealnego owalu twarzy różem lub bronzerem. Połączenie ściętego kształtu główki i delikatnego, syntetycznego włosia ułatwia wygodną i równomierną aplikację kosmetyków prasowanych i sypkich. Aby idealnie wymodelować owal twarzy wybierz ulubiony odcień bronzera lub różu i zastosuj contouring lub draping.

PĘDZEL DO PODKŁADU

Gęste, prosto przycięte syntetyczne włosie pędzla zapewnia równomierne krycie z naturalnym, rozświetlonym wykończeniem. Jest doskonały do aplikacji płynnych i kremowych podkładów, kremów BB, CC oraz baz pod makijaż. Specjalny kształt główki umożliwia stopniowanie krycia, zapewniając równomierną i błyskawiczną aplikację kosmetyków, zachowując przy tym naturalny i świetlisty efekt nieskazitelnej cery.
Aby uzyskać równomierne krycie z naturalnym, rozświetlonym wykończeniem aplikuj podkład zaczynając od ‘strefy T’ i rozcierając go ku zewnętrznym częściom twarzy.