PERFEKCYJNY MAKIJAŻ Z MARKĄ AURI

Coraz częściej dbamy o perfekcyjny wygląd stawiając na profesjonalną pielęgnację i makijaż. Przedstawiamy produkty marki AURI – profesjonalne pędzle do makijażu, które jeszcze do 3 lipca możesz kupić do 35% taniej!

Pędzle AURI wyróżnia przede wszystkim wysokiej jakości, antybakteryjne włosie syntetyczne o właściwościach dopasowanych do funkcji poszczególnych pędzli. Włosie jest starannie osadzone w metalowych skuwkach, co gwarantuje łatwość w czyszczeniu. Ergonomiczne, zwężane, dobrze wyważone rączki to maksymalny komfort wykonywania makijażu, a dzięki temu piękny i promienny wygląd. Poznaj całą gamę produktów marki AURI dostępnych w drogeriach JAWA i wybierz pędzle idealne dla siebie!

101 / PĘDZEL DO PUDRU

 

Wyjątkowo gęsty i puszysty, duży pędzel do makijażu twarzy. Kształt jego okrągłej główki zapewnia perfekcyjnie równomierne krycie i długotrwałe utrwalenie makijażu. Pędzel posiada miękkie, delikatne dla skóry włosie, a połączenie prostych i pofalowanych włókien syntetycznych zapewnia doskonałą aplikację. Rekomendowany do sypkich i prasowanych formuł oraz podkładów mineralnych.

102 / PĘDZEL DO KONTUROWANIA

Wyjątkowo gęsty i puszysty, duży pędzel do makijażu twarzy. Kształt jego okrągłej główki zapewnia perfekcyjnie równomierne krycie i długotrwałe utrwalenie makijażu. Pędzel posiada miękkie, delikatne dla skóry włosie, a połączenie prostych i pofalowanych włókien syntetycznych zapewnia doskonałą aplikację. Rekomendowany do sypkich i prasowanych formuł oraz podkładów mineralnych.

103 / PĘDZEL DO RÓŻU

Ścięty, puszysty pędzel do konturowania idealnego owalu twarzy różem lub bronzerem. Idealnie blenduje prasowane i sypkie kosmetyki dzięki połączeniu specjalnego kształtu główki i delikatnego, syntetycznego włosia. Główka pędzla ma ukośny kształt – włosie idealnie układa się podczas aplikacji ulubionego różu lub bronzera.

104 / PĘDZEL WACHLARZOWY

Szeroki, uniwersalny pędzel do wykańczania makijażu, konturowania i aplikacji pudru na twarzy i dekolcie. Rozłożyste włosie równomiernie zblenduje zastosowane kosmetyki i utrwali makijaż tworząc doskonały efekt pełen blasku. Połączenie prostych i pofalowanych włókien syntetycznych zapewnia równomierną aplikację kosmetyków o sypkich i prasowanych formułach.

105 / PĘDZEL DO ROZŚWIETLACZA

Puszysty pędzel z delikatnego, syntetycznego włosia do aplikacji prasowanych lub sypkich rozświetlaczy i uzyskania efektu glow. Dzięki główce o szpiczastym kształcie dodaj blasku w makijażu i zaaplikuj prasowane lub sypkie rozświetlacze na szczytach kości policzkowych i łuk kupidyna. Niewielka główka pędzla ma szpiczasty, zwężający się kształt – z łatwością i precyzją dodasz blasku w makijażu.

201 / BLENDUJĄCY PĘDZEL DO CIENI

Pędzel do makijażu oczu z długim, puszystym włosiem do blendowania cieni i podkreślenia załamania powiek. Delikatne, syntetyczne włosie ułatwia subtelne cieniowanie kolorów na powiece. Rozłożyście ułożone w płaskiej ferruli włosie zapewnia perfekcyjnie równomierne krycie i długotrwałe utrwalenie makijażu oczu.

202 / PRO EYE BLENDER BRUSH  – ZAOKRĄGLONY PĘDZEL DO CIENI

Uniwersalny pędzel do makijażu oczu z długim, puszystym włosiem do blendowania cieni, podkreślenia załamania powiek. Delikatne, syntetyczne włosie ułatwia subtelne cieniowanie kolorów na powiece i omiatanie nadmiaru cieni.

203 / KULKOWY PĘDZEL DO CIENI

Pędzel do makijażu oczu z krótkim, miękkim włosiem do aplikacji i blendowania cieni. Delikatne, syntetyczne włosie ułatwia subtelne łączenie kolorów na powiece i precyzyjne, optyczne zagęszczanie rzęs na linii wodnej. Niewielka główka pędzla ma spłaszczony kształt, co zapewnia wygodę i precyzję w makijażu oczu.

204 / PRECYZYJNY PĘDZEL DO CIENI

Puszysty pędzel do makijażu oczu z krótkim, miękkim włosiem do aplikacji cieni. Delikatne, syntetyczne włosie i główka o szpiczastym kształcie ułatwia subtelne cieniowanie kolorów na powiece. Niewielka główka pędzla ma szpiczasty, zwężający się kształt zapewnia łatwość i precyzję podczas aplikacji kosmetyków do makijażu oczu o mokrych i suchych formułach.

205 / SKOŚNY PĘDZEL DO KRESEK I BRWI

Ścięty pędzel do makijażu oczu ułatwia kreślenie idealnie równej, geometrycznej kreski. Dostosowana do funkcji pędzla sprężystość włosia zapewnia precyzję w modelowaniu oka oraz optyczne wypełnianie brwi drobnymi liniami. Ułożone skośnie włosie zostało ostro przycięte tak, by zapewnić perfekcję w pracy żelowymi lub płynnymi kosmetykami do makijażu oczu.