Pięknie się zmieniamy!

Pięknie się zmieniamy! Od 14 czerwca szukaj naszej odmienionej Drogerii Jawa przy ul. Armii Krajowej 3A w Węgorzewie!

14 czerwca specjalnie dla mieszkańców Węgorzewa i okolic oddajemy nową Drogerię Jawa. Z tej okazji już od 8:00 zapraszamy na święto Drogerii, a w nim mnóstwo urodowych atrakcji!

Wszystkich mieszkańców Węgorzewa i okolic serdecznie zapraszamy na wyjątkowy dzień – święto piękna w Drogerii Jawa. W tym dniu oczekiwać na Państwa będą nasze Ekspertki Piękna, które wykonają pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu!  Ekspertki przeprowadzać będą  również zabiegi parafinowe na dłonie. To doskonała okazja do  letniej odnowy Waszych dłoni i paznokci.

Dla mieszkańców Węgorzewa przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, która potrwa od 14go czerwca do 21 czerwca! – spektakularnie atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

Drogerie Jawa jest dobrze znana mieszkankom Węgorzewa ale w tym dniu zaskoczymy je zupełnie nową odsłonę Jawy w nowoczesnym koncepcie. Jesteśmy pełni nadziei, że nasza nowa aranżacja skradnie serca kobiet i zechcą nas odwiedzać pod zmienionym adresem, przy Armii Krajowej 3A.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 57 sklepów w całej Polsce. Ten wyjątkowo przyjazny koncept drogeryjny posiada w swoim asortymencie polskie i zagraniczne marki kosmetyczno chemiczne.

Znajdziesz w nim wszystko co niezbędne do pielęgnacji Twojej urody oraz Twojego domu.

Zapraszamy!

Ekspertki Piękna Węgorzewo