Pierwsza Drogeria JAWA w Katowicach!

Od 31 maja mieszkanki Katowic będą mogły odwiedzić nową drogerię na mapie miasta! Zapraszamy na WIELKIE OTWARCIE drogerii JAWA w sercu Śląska – na ul. Józefowskiej 108!

W stolicy województwa śląskiego powstanie 57 drogeria JAWA, sieci stawiającej przede wszystkim na dostarczanie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Tych ostatnich nie zabraknie przy okazji WIELKIEGO OTWARCIA – specjalne rabaty i dodatkowe promocje będą trwały aż do 7 czerwca!

31 maja od godz. 8:30 na mieszkanki Katowic będą czekały Ekspertki Piękna JAWY – personel drogerii, którego zadaniem jest przede wszystkim ułatwić klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom. Zastanawiasz się jak dobrać idealny podkład do cery? Który szampon i odżywka rozwiążą Twoje problemy z włosami? Ekspertki Piękna JAWY wysłuchają, doradzą i pomogą wybrać produkt szyty na miarę!

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE możesz wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie!

WIELKIE OTWARCIE to święto prawdziwego piękna! W tym dniu nasze Ekspertki zainteresowanym klientkom wykonają zabieg parafinowy na dłonie, a wizażystka firmy COTY wykona makijaż zainteresowanym klientkom. Wszystkie klientki, które odwiedzą nas 31.05. otrzymają również prezent – gratisy rozdajemy do każdych zakupów! Przygotowaliśmy również konkurs z nagrodami – zestawem kosmetyków!

Czekamy na Ciebie 31 maja od 8:30! Do zobaczenia w JAWIE!

Ekspertki Piękna Katowice