Zmieniamy się dla Was! Węgorzewo – wielkie otwarcie w nowej lokalizacji

Już 20 marca zapraszamy Was do Drogerii Jawa w nowej lokalizacji przy ul. Generała Józefa Bema 37a. Zaskoczymy Was zupełnie nową odsłoną drogerii w nowoczesnym koncepcie.

Nieustannie podnosimy standardy jakości i obsługi, dbając jednocześnie, by nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna!

Już  20 marca  zapraszamy Was do Drogerii Jawa w nowej lokalizacji przy ul. Generała Józefa Bema 37a. Zaskoczymy Was zupełnie nową odsłoną drogerii w nowoczesnym koncepcie.

Odkryj Drogerie Jawa na nowo!

20 marca – wielkie otwarcie!

ul. Generała Józefa Bema 37a

W tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji oraz dodatkowe, niepowtarzalne promocje!

Nasze Ekspertki Piękna zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu!  Ekspertki Piękna przeprowadzać będą również zabiegi parafinowe na dłonie i dermokonsultacje.

20 marca czekają na Was również liczne konkursy z nagrodami, gratisy wydawane do paragonów oraz specjalna oferta promocyjna z niespotykanymi do tej pory okazjami cenowymi!

Każda posiadaczka smartphone może również dołączyć do klubu MOJA JAWA. Wystarczy zainstalować aplikację w swoim telefonie i korzystać ze specjalnych zniżek i wykorzystywać jeszcze więcej okazji do tańszych zakupów.

Nie możesz tego przegapić!

Węgorzewo ul. Generał Józefa Bema 37a

Zapraszamy!

 

W trakcie przerwy funkcjonowania Drogerii Jawa w obecnej lokalizacji przy pl. Wolności 1B, zapraszamy do Drogerii Jawa przy ul. Armii Krajowej 3A. Za utrudnienia przepraszamy.

Od 20 marca czekamy na Ciebie w Węgorzewie przy ul. Generała Józefa Bema 37a.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 19:00
Wtorek: 9:00 – 19:00
Środa: 9:00 – 19:00
Czwartek: 9:00 – 19:00
Piątek: 9:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 18:30

Do zobaczenia w JAWIE!

Ekspertki Piękna