Zapraszamy do świata JAWY w Gostyninie!

5 kwietnia 2019 roku Drogeria Jawa przywitała mieszkanki Gostynina, a już dziś zapraszamy na eventy organizowane pod hasłem „Zapraszamy do świata JAWY”!

Pod hasłem „Zapraszamy do Świata JAWY” ukryliśmy to, co w JAWIE najlepsze! Zabiegi na dłonie, pokazy makijażu oraz porady ekspertek piękna. Eventy to też doskonała okazja do zakupów! Przygotowaliśmy dodatkowe promocje, gratisy oraz dodatkowe atrakcje.

Eventy w drogeriach JAWA to także świetna okazja do skorzystania z porad Ekspertek Piękna! Zastanawiasz się jak dobrać idealny podkład do cery? Który szampon i odżywka rozwiążą Twoje problemy z włosami? A może nie wiesz, który krem do twarzy zregeneruje cerę po całym dniu? Nasz personel służy pomocą, wysłucha, doradzi i pomoże wybrać produkt szyty na miarę!

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE możesz wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie!

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia w JAWIE!

Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń!